Üle 6350 fänni                                Registreeru > Sisene > Minu konto > Ostukorv

 

 

Ehted24 on internetipood, mis tegutseb 2009 aastast. Põhilisteks müügiartikliteks on kirurgilisest teraset ehted. Samuti leiab meie tootevalikus ülekullatud ehteid, moeehteid ja aksessuaare. Pakume suurt valikut ehteid ja aksessuaare ka meestele. Lisaks juuksekaunistused ja ehted lastele.

Sõrmuste suurused:

Sõrmuse suurus on meie veebipoes määratud sõrmuse sisemise diameetri järgi. Allolevas tabelis on kirjas nii sõrmuse suurus, diameeter kui ka ümbermõõt. Sõrmuse suuruse määramiseks on kõige lihtsam mõõta sõrme ümbermõõt ja vastavalt sellele arvutada diameeter ehk sõrmuse suurus.

Näiteks:  kui sõmre ümbermõõt on 54.4mm - on sõrmuse diameeter 17.3mm ehk suurus on 17.3

Info materjalide kohta:

316L kirurgilisest terasest (roostevabast terasest) ehted

AISI-316L on austeniitse struktuuriga roostevabateras. L tähises tähistab madalat süsinikusisaldust terases. Omab suurt keemilist vastupidavust ja on (praktiliselt) mittemagneetiline. Koostis: süsinik <0,08%, mangaan <2%, räni <1%, fosfor <0,045%, väävel <0,03%, nikkel 10–14%, kroom 16–18%, molübdeen 2–3%.

18K kullatud ehted

18K ehk 750 kullatud ehted ei ole üleni väärismetallist ehk kullast. Nende puhul on baasmetall üle kullatud ehk 18K kulda sisaldab ainult ehte pealmine kiht . Samuti tasub meeles pidada, et ülekullatud ehted ei oma kullaproovi märgist.

Ehete hooldamine:

Kullatud ja hõbetatud, samuti metallisulamitest ehteid tuleb kaitsta aerosoolide (juukselakkide ja deodorantide) eest. Aerosooli ja isegi näokreemi mõjul muutuvad metallehted kiiresti tumedaks.

*Ära puhasta kullatud ehteid nuuskpiiritusega! Üldse tuleb kullatud ehteid puhastada väga ettevaatlikult - piisab piirituses niisutatud pehme lapiga hõõrumisest.

*Kullatud ehteid hõõru puhastamiseks vahustatud munavalgega, millele võid vajadusel lisada veidi soola.

 Kui  sõrmus määrib kätt...

... ei pruugi see olla sulami süü. Sageli tekitavad ehete mustumist kosmeetikavahendid ning inimese organismi eripära (higi, pH tase jne.). Sellisel juhul kandke kõrgema prooviga ehteid, mis on keemiliste mõjude suhtes vähem tundlikud.

Ehete ohutus:

Tihti esineb allergiat nikli suhtes, eriti lastel. Nikliallergia võib avalduda naha punetusena, raskemal juhul põletikuna ja aeglaselt paraneva haavandina. Eriti ohtlikud on läbi mingi kehaosa torgatavad niklisisaldusega ehted nagu kõrvarõngad, nõelad jne.

 

 

 

Alamkategooriaid

Minu konto

Meil on lehel 10 külalist ja 0 liiget

Klienditugi

Tel 53 655 707  E - R 9-18

E-mail: info(ät)ehted24.ee

Transpordivõimalused


 

Ehted24 Facebook`is

Copyright © Ehted24 2020 | info(at)ehted24.ee

Tagasi üles