Üle 6350 fänni                                Registreeru > Sisene > Minu konto > Ostukorv

 

 

Tellimiseks palun registreerige omale konto:

1. Kauba tellimiseks on vajalik kasutaja registreerimine. Palume märkida täpsed andmed (olulised on nimi, aadress ja e-maili aadress). Tellimuskiri/arve, mis on maksmise aluseks, saadetakse e-maili aadressile ja pakk väljastatakse määratletud postiaadressile.

2. Peale registreerimist valige omale sobivad kaubad ning klikkige nupule "lisa ostukorvi". Seejärel tuleb järgida etteantud juhiseid, kontrollida üle paki kättesaamise aadress, valida postitamise tingimus ja tellimus kinnitada.

NB! Kui tellimus on juba kinnitatud ja tekib soov veel midagi osta, saadke meile e-mail. Kui eelmine pakk ei ole veel ära saadetud, paneme tellimused kokku ja postitame ühe pakina.

3. Peale tellimuse edastamist saate oma e-posti aadressile tellimuse kinnituse/arve.

Palume arve tasuda esimesel võimalusel, sest kauba paneme teele alles peale arve summa laekumist arvel näidatud arvelduskontole! Kaubale hoiame broneeringut peal 3 päeva. NB! Kui soovite tellimusest loobuda ja/või olete teinud tellimuse eksikombel, palume teada anda meili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. - vastasel korral blokeerime kasutajakonto.

4. Tellitud kaubad edastatakse Eesti Vabariigi piires Tellijale tellimusel märgitud aadressile AS Eesti Posti vahendusel (4.80 EUR saatmiskulu - Eesti Post - pakk postkontorisse või 6 EUR Eesti Post - pakk kulleriga koju).  Postipakid saadetakse teele hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist (üldjuhul laekumise päeval või laekumisele järgneval tööpäeval.)

Samas on võimalik tellida pakk ka  Smartposti ja Post24 vahendusel.

Smarstposti automaatide asukohad leiate siit: http://www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks

Post24 pakiautomaatide nimekirja leiate siit: https://www.post24.ee/asukohad

Kindlasti jälgige, et oleks kontaktandmete juures kirjas ka mobiiltelefoni number. Saatekulu Smartposti kaudu 2.95 EUR ja Post24 kaudu 2.90 EUR

Kokkuleppel on võimalikud ka muud postitamise variandid. Selleks kirjtua oma soov: info @ ehted24.ee

 

Tellimusest taganemine:

Ostjal on õigus taganeda tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Ostjale. Lepingust taganemiseks tuleb Ostjal saata e-kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tagastatava kauba nimekirja ning kontonumbriga, kuhu soovitakse rahatagastust. Tellitud kaup tuleb  tagastada AS Eesti Post tähitud maksikirjaga või Smartposti ja Post24 vahendusel, kasutades paki kättesaamise koodi.

Ostja  tasub tagastamisega seotud postikulu mille Müüja tagastab koos tagastatud kauba maksumusega Ostjale tema poolt näidatud arvelduskontole mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemisest alates. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud.  Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu.

 

 

 

 

 

Minu konto

Meil on lehel 10 külalist ja 0 liiget

Klienditugi

Tel 53 655 707  E - R 9-18

E-mail: info(ät)ehted24.ee

Transpordivõimalused


 

Ehted24 Facebook`is

Copyright © Ehted24 2021 | info(at)ehted24.ee

Tagasi üles